Olemme jo täyttäneet kyseisen paikan, mutta voit silti lähettää hakemuksen, jos olet kiinnostunut vastaavista töistä!
Tule tekemään seuraava keikkasi Porin työmaalla!
Perustietoja tästä työpaikasta
Työmaa sijaitsee Porissa
Palkka 15-30e/h
Työ alkaa heti (tarkka ajankohta sovittavissa)
Tarvittavat turvallisuuskortit koulutetaan
Työllistävä yritys on vakaavarainen 25 vuotias yritys.
Hae paikkaa tästä, tai tutustu tarkempaan hakuilmoitukseen alempaa.
Nämä tarvikkeet odottavat tekijäänsä!
Oletko se sinä?
Tietoa työstä
Sinulle on tarjolla työmaa Porissa. Työ pitää sisällään tavallisia bitumieristäjän töitä.
Työtehtäviäsi ovat esimerkiksi:
- Bitumikattojen rakentamista
- Lämpöeristeiden asentamista
- Läpivientien tiivistys sekä suojausta
Etsimme osaavaa henkilöä ja vaikka toivommekin että, voit aloittaa heti, olemme valmiit joustamaan aloitus ajankohdasta.
Millaista henkilöä etsimme?
- Toivomme että sinulla on kokemusta bitumin kanssa työskentelystä
- Olet hyvässä kunnossa
- Sinulla on oma auto
- Puhut sujuvasti suomea
Eduksi katsomme tulityökortin ja työturvallisuuskortin, mutta ne koulutetaan tarvittaessa.
Palkkaus
Palkka maksetaan TESin mukaan.
Tietoa toimeksiantajasta
Yritys on erikoistunut erityisesti huopa- eli bitumikattoisten kattotyyppien asennukseen, korjaukseen ja huoltotöihin. Yritys toteuttaa urakoina myös piha- ja parkkitasoja. Yritys tekee kattoja yli 25 vuoden kokemuksella.
Tietoa Ukko Work:sta
- Yksityinen työterveyshuolto
- Alan keskiarvoa paremmat palkat
- Reilu ja rehellinen työantaja
- Hyviä ja luotettavia yrityksiä asiakkaina
Rekrytointia Ukko Work:lla hoitaa
Teemu Kovasiipi
050 543 4034
teemu.kovasiipi@ukkowork.fi
Työntekijöiden kokemuksia Ukko Workistä

Jeremias Sivula
Sähköasentaja
Kunnioitus, rehellisyys ja ennakkoluulotto-
muus oli ensimmäiset asiat jotka jäi mieleen.

Minna Tunkelo
Ohjelmistokehittäjä
Hakuprosessi eteni alusta loppuun alle kahden viikon aikana. Suosittelen kaikille työnhakijoille UKKO Workiä.

Casimir Nykopp
Sähköasentaja
Hakuprosessi oli helppo ja selkeä. Palkkaus on reilu ja motivoiva sekä duunia on riittänyt.

Michael Liuksiala
Sähköasentaja
Palkka ja muut korvaukset on maksettu asiallisesti. Hommat ovat aina hoituneet rennossa hengessä. Mielestäni UKKO Work on hyvä työnantaja.

Mikä UKKO Work?
Osa SLP Groupia, jonka yrityksiin kuuluu mm. kevytyrittäjäpalvelu UKKO.fi. Yhteensä SLP Group Oy on auttanut jo yli 80 000 työnsuorittajaa työllistymään ja yli 125 000 yritysasiakasta löytämään työntekijöitä.
UKKO.fi mullisti yrittäjämäisesti toimivien itsensä työllistäjien toimintatavat ja UKKO Work ajaa samaa digitaalista muutosta henkilöstöpalveluiden maailmaan. Tavoitteemme on tarjota työntekijöille mielenkiintoisia työtehtäviä, hyvät luontaisedut sekä kannustava toimintaympäristö.
Me uskomme, että hyvällä palvelulla ja kunnon palkkauksella löydämme osaavat työtekijät heille sopiviin paikkoihin.
Ymmärrämme hyvin, että hakemusten täytteleminen on puuduttavaa. Varsinkin jos hakemuksista ei seuraa mitään. Me toimimme toisin. Olemme reilusti aina yhteydessä hakijaan. Emme siis vain sano, vaan näytämme, että arvostamme jokaista hakijaa.
Täytä työhakemus ja koe itse miten asiakaslupauksemme toteutuu.